Lluster metalik kreativ me një dalje (40cm)

26.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Detajet e materialit: Ky lluster është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, është rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme.
MBG shpk: Jemi të përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte ndriçimi me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
Mbajtësi i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë poqa të llojeve të ndryshme, LED / inkandeshente / Edison (poqat nuk përfshihen).
Kabllo varëse: Kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm (nëse keni nevojë për kabllo më të gjatë, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)!

SKU: 23-A21-94 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Ngjyra Zi
Materiali Alumin, Hekur, Metal
Forma e ndriçimit Nga tavani
Lloji i dhomës: Banjo, Dhoma Dite, Dhoma e gjumit
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Metoda e kontrollit Buton
Numri i poqave ‎1
Dimenzioni 40cm
Lloji i montimit Montimi në tavan
Lloji i pajisjes Statik

Main Menu

Dritë varëse në stilin amerikan (30cm)

Lluster metalik kreativ me një dalje (40cm)