Lluster metalik kreativ me një dalje (32cm)

20.00

In stock

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Dimensionet e produktit ‎1 x 1 x 1 cm; 950 gram
Stili klasik
Materiali Bronz, Hekur, Metal
Komponentët e përfshirë Vida, Hije
Karakteristika të veçanta Energji Efiçiente
Ngjyra e hijes e zezë
Materiali i hijes Hekur, Metal
Përshkrimi i energjisë dhe prizës: Elektrike me kabllo
Lloji i instalimit të çelësit Varur
Fuqia 40 vat
Pesha e artikullit ‎950 g

SKU: 23-A21-97 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Ngjyra A
Materiali Alumin, Hekur, Metal
Forma e ndriçimit Tavan
Lloji i dhomës: Banjo, Dhoma Dite, Dhoma e gjumit
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Metoda e kontrollit Aplikacion
Numri i burimeve të dritës ‎1
Lloji i kontrolluesit Buton
Dimenzioni 32cm
Lloji i montimit Montimi në tavan
Lloji i pajisjes Statik

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster metalik kreativ me një dalje (32cm)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu