Klima Inverter Breezless 12

580.00

S’ka stok

Brendi Midea
Fuqia ftohëse 12000 Njësi Termike
Veçori e veçantë Me telekomandë, Pastrim automatik, Wi-Fi i aktivizuar
Dimensionet e produktit 19D x 80W x 28H centimetra
Energy Star 5 Yje
Raporti Sezonal i Efiçencës së Energjisë (SEER) 20
Ngjyra e Bardhe
Tensioni 220 Volt
Niveli i zhurmës 21 dB

Rreth këtij artikulli
Kontrolli Wi-Fi: Menaxhoni ndarjen tuaj të vogël dhe monitoroni konsumin e energjisë nga telefoni juaj celular.
Funksionim super i qetë: Dizajni i tij i kanalit dhe ventilatori i ajrit lejon kalimin e ajrit aq pa probleme sa që gjeneron vetëm 20 dB.
Qëndrueshmëri e rritur: Kondensator diamanti me përfundim të qëndrueshmërisë maksimale.
Ky produkt përbëhet nga dy kuti që mund të mbërrijnë në dërgesa të ndryshme.

SKU: MID7 Kategoritë: , Etiketat: ,

Specifikimet teknike
Pesha e artikullit 40 kg
Përmasat e produktit 19 x 80 x 28 cm; 40 kg
Garancia Përshkrimi 3 vjet në pjesë dhe punë, 5 vjet në kompresor
Bateritë e kërkuara 1.5v
Komponentët e përfshirë Kondensator dhe avullues

MID7

Main Menu

Klima Inverter Breezless 12

580.00