LED Dritë muri gjeometrike ari 20 W

28.00

In stock

Ngjyrë: 3,000 K
Materiali: Metall
Stili: Modern

Rreth këtij artikulli
Ndriçimet Krijuese Nordike për Nightside: Llambat moderne të murit prej metali prej ari, dritat bashkëkohore të dhomës së ndenjes, grupet gjeometrike të ndriçimit të montimit në mur, fenerët modernë minimalistë të murit mund të plotësojnë dekorimin e dhomës dhe të shtojnë më shumë personalitet në dekorimin e shtëpisë tuaj.

Materiali dhe madhësia: Llambë dekorimi e sfondit të murit të televizorit me hekur të farkëtuar, gjeometrik, me cilësi të lartë, me abazhur akrilik të tejdukshëm të lartë. Gjatësia 15cm Gjerësia 8cm Lartësia 61cm

Shkëlqimi ideal: Kjo dritë e ballit me burim drite LED 20 W, temperatura e ngjyrës: 3000K (e bardhë e ngrohtë), 6000K (e bardhë e ftohtë), 3 mënyra ngjyrash (e bardhë e ngrohtë + e bardhë e ftohtë + e bardhë natyrale), mund të zgjidhen tre temperatura të ndryshme ngjyrash , për të përmbushur kërkesat tuaja të ndryshme të ndriçimit.

Tre hapa për ta instaluar: 1. Ngjitni pllakën e montimit. 2. Lidhni dy kabllo në 3. Shtrëngoni vidhat ndërsa trupi i llambës është ngjitur në pllakë, gati.
[Kënaqësia e klientit]: Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse ka probleme me cilësinë me këtë dritë ose nuk jeni të kënaqur me blerjen tuaj. Ne do t’ju përgjigjemi brenda 7/24 orëve

SKU: 23-A21-23 Kategoritë: , Etiketat: ,
Bëhu i pari që vlerësonë “LED Dritë muri gjeometrike ari 20 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu