Llampë muri Relaksuese për Dhomë Gjumi

20.00

In stock

Ngjyra E zezë
Materiali Alumini, metali, akrilik
Stili Moderne
Forma e bulbit Muri
Furnizimi me energji Elektrik me kordon
Materiali i ekranit Akrilik
Numri i burimeve të dritës ‎1
Tema Muzikë
Numri i artikujve ‎1
Lloji i kontrolluesit Buton
Lloji i montimit Murë

SKU: 23-A21-26 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Rreth këtij artikulli

  • Në varësi të butonit, drita e bardhë, drita e ngrohtë dhe drita natyrore mund të rregullohen, të cilat zakonisht mund të ndriçojnë një dhomë prej 16.4-32.8 metrash katrorë.
  • Ekrani i materialit është nga PC, burimi i dritës LED është me efikasitet energjie, hardueri ka cilësi të lartë, ngjyra të ndritshme, antioksidues, anti-korrozion dhe rezistente ndaj gërvishtjeve, e qëndrueshme.
  • Produkti është 16.5 cm horizontalisht dhe 38 cm vertikalisht. Ai është 9 cm në larg murit, me një fuqi prej 15w dhe një jetëgjatësi mesatare prej 30,000 orë. Produkti është i përshtatshëm për dhoma gjumi, tavolina për shtrat, korridore, shkallë etj.
  • Ka pamje elegante, i dekoruar me forma notash, linjat delikate krijojnë një ndjenjë të frymëzuese të dhomës.
Bëhu i pari që vlerësonë “Llampë muri Relaksuese për Dhomë Gjumi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

LED Llampë muri relaksuese kreative dekoravive për dhomë gjumi

Llampë muri Relaksuese për Dhomë Gjumi