Lluster LED mëndafshi me pëlhurë stili francez

40.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Lluster francez: Trupi i bardhë, trupi nga pëlhurë mëndafshi të pleksur, dizajn unik me hark elegant, llusteri mund të zbukurojë dhomën e ndenjes, të gjumit por edhe sipas shijes suaj.
  • LLuster dekorativ: llusteri bardhë dhe bezhë, lustër i thjeshtë modern dhe elegant i përshtatshëm për korridorin, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, tavolinën e krevatit, dhomën e ngrënies.
  • Jeta e gjatë, efikasiteti i lartë ndriçues, indeksi i lartë i transmetimit të ngjyrave, menaxhimi i mirë i nxehtësisë, pa rrezatim, konsumi i ulët i energjisë dhe pakësimi i dritës. Krijoni një mjedis të ngrohtë dhe të qetë për shtëpinë ose zyrën tuaj.
  • Ky është një dekorim perfekt për sallonet, dhomat e gjumit, baret, kafenetë, restorantet, kuzhinat, kudo që dëshironi të shtoni sensin artistik. Nëse keni pyetje apo sugjerime rreth këtij produkti, ju lutemi të ndjeheni të lirë të na kontaktoni me email. Do të përgjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.
SKU: 23-A21-49 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Specifikimet Teknike

Ngjyra Unike.
Forma e poqit Candelabrum
Përdorimi I brendshëm
Furnizimi me energji Kabllo elektrike
Lloji i burimit të dritës LED
Materiali i llusterit Mëndafshi
Numri i burimeve të dritës ‎1
Lloji i kontrolluesit Buton
Lloji i montimit Tavan

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster LED mëndafshi me pëlhurë stili francez”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

LED lluster mëndafshi pëlhurë stili francez

Lluster LED mëndafshi me pëlhurë stili francez