Lidhës tel më tel, i papërshkueshëm nga uji adapter i telit me tela

In stock

Lidhës tel më tel, i papërshkueshëm nga uji

 • Gjendja: e re
 • Materiali: PA66, gomë i papërshkueshëm nga uji silikoni
 • Rryma: 32A
 • Voltazha: 450V
 • Lloji: Lidhës telash
 • Rezistenca ndaj ujit: IP68
 • Temperatura në punë: -40~125°C
 • Thellësia e ujit: Afër 10m
 • Porti i Trupit Diametri i Zbatueshëm i Kabllos: Afër 6~12m
 • Kabllo e aplikueshme për lidhësin: 0.5mm²
 • Prejardhja: Kinë
 • Karakteristikat: Retardant ndaj flakës dhe i papërshkueshëm nga uji
Kategoritë: , Etikata:

Main Menu

Lidhës tel më tel, i papërshkueshëm nga uji adapter i telit me tela