Lluster varës për tryezë ngrënieje Metal Akrilik

65.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Kjo lluster varës LED ka një gjatësi prej 100 cm dhe në këtë mënyrë përfaqëson një ndriçim të këndshëm tavoline, për shembull. Dizajni bën përshtypje me një shufër metalike me formë ekstravagante që krijon një efekt origjinal të dritës.
  • Dimensionet e dritave varëse: 100 x 35 cm. Ngjyra: e zezë, e artë. Materiali: metal xhami dhe akrilik. Gjatësia e zinxhirit kabllor/hekuri arrin deri në 100 cm dhe është e rregullueshme në lartësi; lehtë për t’u instaluar.
  • Fuqia: 45 W. Fluksi i ndritshëm: 3150 lm. Tensioni: 220-240 V. Temperatura e ngjyrave: 3000-6000 Kelvin. Nga e bardha e ngrohtë në të bardhën e ditës. Përfshin poqa LED të kursimit të energjisë, të integruara fort, klasi i efikasitetit të energjisë A++ (shkalla A++ në E).
  • Drita varëse mund të integrohet në koncepte të ndryshme dhomash dhe përmirëson me shije mobiljet ekzistuese me pamjen e saj të modës.
  • Aplikimi: Ndriçimi ynë i brendshëm është i përshtatshëm për hapësira familjare dhe komerciale: mbi lavaman kuzhine, banak, tavolinë, dhomë ngrënie, dhomë gjumi, shkallë, vilë, shtëpi fshati, banak, restorant, holl, bodrum, galeri, zyrë, kafe ose bar.
SKU: 23-A21-40 Kategoritë: , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Ky lluster LED është veçanërisht i përshtatshëm për ndriçimin e një tavoline. Ka një formë të zgjatur që siguron ndriçim të mirë në një sipërfaqe të madhe. Kur lartësia është e rregullueshme, gjë që është veçanërisht e dobishme mbi një tavolinë.

Materiali: xhami dhe akrilik.
Ngjyra: e zezë, e artë.
Madhësia (në cm): 100 x 35 cm.
Lartësia (në cm): 100.
Ngjyra e dritës: ndryshueshme pafundësisht e zbehtë (3000K-6000K).
Llamba: 1 x 45 W LED
Dimmable: po.
Intensiteti i ndryshueshëm: po.
Fluksi i dritës (në dritë): 3150 lm.
Tensioni i lidhjes volt: 230.
Klasa e mbrojtjes: IP20.
Klasa e mbrojtjes: II.
Poq i përfshirë: po.
Klasa e efikasitetit të energjisë: A ++.

3000-6000 Kelvin – e bardhë e ngrohtë në dritën e bardhë të ditës.
Përfshin llambat LED, të integruara fort.
Klasa A ++ e efikasitetit të energjisë (shkalla A ++ në E)

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster varës për tryezë ngrënieje Metal Akrilik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu