Lluster LED artistik

65.00

In stock

Lluster tre ngjyrësh

Lluster LED me dizajn unik Ky lluster Led përmban një dizajn unik, shton elemente në mode dhe unike në shtëpinë tuaj, atmosferë elegante, formë të thjeshtë por jo e nënvlerësuar, na bërë të përjetojmë një dekorim shtëpie elegante dhe të bukur.
Poqa që kursejnë energji Poqa LED të gjeneratës së re, dritë e butë, pa shkëlqim verbues, pa ndërhyrje me frekuencë të lartë. Zëvendësimi i poqave inkandeshente me drita LED mund të zvogëlojë faturat e energjisë elektrike me më shumë se 85%. Jetëgjatësi e madhe, deri në 50,000 orë.
Lartësia e rregullueshme Gjatësia e mund të rregullohet për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme dhe mund të përshtatet në mënyrë të përkryer me lartësinë e tavanit tuaj. Llusteri vjen i montuar paraprakisht, ju vetëm duhet të rregulloni lartësinë e dëshiruar dhe pastaj ta lidhni atë. Është shumë i lehtë dhe i përshtatshëm.
Përdorim i gjerë I përshtatshëm për përdorim të brendshëm të përgjithshëm, duke përfshirë dhomat e ngrënies, dhomat e ndenjes, kuzhinat, korridoret, kafenetë, bodrumet, baret, klubet, restorantet, zyrat, bibliotekat, dhomat e gjumit dhe dhomat e leximit. Ju mund të zgjidhni vendndodhjen e tij të instalimit sipas nevojave tuaja.
Shërbimi pas shitjes Garanci 100% ne ofrojmë produkte cilësore. Nëse keni ndonjë pyetje rreth produktit, ju lutemi na kontaktoni dhe Shërbimi ynë i Klientit do ta zgjidhë problemin tuaj brenda 24 orëve.

SKU: 23-A21-42 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit

Ne jemi shitës të llusterëve dhe llambave.
Ne shesim vetëm ndriçues që kanë kaluar standardet ndërkombëtare. me ne ju jeni duke zgjedhur sigurinë.

Lloji i produktit: Llambë Led
Stili: Materiali kryesor: Hekur + Alumin
Mënyra e kontrollit: Kontrolli i murit
Ngjyra: E zezë + e artë
Voltazhi: 100w

Madhësia e produktit: 42 W
Madhësia: L: 83 cm (Tel i varur 100 cm i rregullueshme) Tensioni: 110-220V
Lloji i burimit të dritës: Led
Ngjyra e dritës (temperatura e ngjyrës): Dritë e ngrohtë (3000K) Dritë natyrale (4000K) Dritë e bardhë (6000K) Dritë me tre ngjyra (3000-6000K)
Drita e zbehtë: Po
Ngritja dhe zvogëlimi i dritës është e mundur që ta bëni ju vetë me anë të kontrolluesit.
Numri i burimeve të dritës: 5
Zona e ndriçimit: 15㎡-30㎡

Hapësira e aplikueshme: Dhomë Dite, Dhomë ngrënie, Studimi, Dhoma e gjumit, Të tjera

Main Menu

Llambë e varur moderne LED

Lluster LED artistik