Llambë Muri e Zezë

20.00

In stock

Rreth këtij artikulli

Ndriçuesi është bërë me material të cilësisë së lartë dhe ka jetë të gjatë pune, ju ndihmon të kurseni kohë dhe para në zëvendësimin e pajisjeve.
Dizajn i bukur dhe i thjeshtë, duket me shumë stil dhe dekorativ.
Mund të përdoret gjerësisht Në korridor, tavolinën e shtratit, dhomën e ndenjes, banjo, shkallë, etj.
Ka 360° ndriçim, nuk ka zona të errëta.

SKU: 23-A21-28 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit

Emri i produktit: Llampë Muri
Tensioni: 90V ~ 260V
Fuqia: 14W
Materiali trupor: Hekuri
Lloji i burimit të dritës: LED
Ngjyra: Zezë
Pesha e artikullit: 1800 gramë
Gjatësia: 220mm

Periudha e garancisë: 2 vjet
Hapësira e aplikueshme: Dhomë e ndenjes, dhomë e ngrënies, studio, dhomë gjumi, korridor, banjo etj.

Shënim:
1. Për shkak të matjes manuale, ju lutemi lejoni gabimin 1-3mm.
2. Shënim: Imazhi i treguar përfaqëson produktin dhe ju do ta merrni atë nga artikujt e disponueshëm në shitore. Imazhi mund të bëhet më i madh ose më i vogël në ekran. Ngjyra mund të jetë pak e ndryshme për shkak të rregullimeve të ngjyrave të çdo monitori.

Bëhu i pari që vlerësonë “Llambë Muri e Zezë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Llambë mur LED muri e zezë

Llambë Muri e Zezë