Llambë muri me 4 rrathë

39.00

In stock

Detajet e produktit të llambës muri LED me 4 rrathë

Materiali: Metal / Akrilik
Burimi i dritës: Çip LED (dritë e ngrohtë si parazgjedhje)
Fuqia: 15 W
Pesha: 8 kg / 17.6 lbs
Përfundimet: E zezë + e bardhë, portokalli + e zezë + e bardhë
Procesi: Lustrim, Elektrolim
Metoda e kontrollit: Ndërprerës me buton

SKU: 23-A21-24 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Nëse dëshironi t’i shtoni një pamje të bukur një muri, atëherë rrathët janë më të përshtatshmit kur kombinohen në llambë muri LED me 4 rrathë, mund të shtojnë një ndjenjë elegance në një mur të thjeshtë dhe gjithashtu të bëjnë që e gjithë hapësira të ketë një vend të ndritshëm.

Kjo dritë muri lidhë katër rrathët në një shufër të gjatë të artë. Disa nga rrathët duken sikur qëndrojnë në shufër, disa sikur janë të shtypur pas murit nga shufra dhe disa sikur janë ngjitur në pjesën e jashtme të shufrës.

Katër rrathët përbëhen nga dy ngjyra. Njëri kombinim bazohet tek e zeza, e cila është përfaqësuese e stilit modern të thjeshtë, dhe tjetra është kryesisht e portokallta dhe e bardha, e cila është më e freskët dhe vibruese dhe e përkryer për një dekorim nordik të shtëpisë.

Bëhu i pari që vlerësonë “Llambë muri me 4 rrathë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Llambë muri LED me 4 rrathë

Llambë muri me 4 rrathë