Llamp LED nordike e murit

26.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • [Ndriçues Nordik Kreativë ]: Pajisjet bashkëkohore gjeometrike të ndriçimit të mureve për dhomën e ndenjes, fenerët minimalistë të murit mund të plotësojnë dekorimin e hapësirës dhe të shtojnë më shumë personalitet në décorin tuaj të shtëpisë.
  • Materiali: Me cilësi të lartë hekuri dhe llambë murale akrilike, e fortë dhe e qëndrueshme.
  • Shkëlqimi: Ky ndriçim pranë shtratit me burim drite LED, burimi i dritës së energjisë: 10W (1-dritë), 20W (2-dritë). Temperatura e ngjyrave: 3 modalitete ngjyrash (e bardhë e ngrohtë + e bardhë e freskët + e bardhë natyrale), tre temperaturat e ngjyrave mund të ndryshohen me ndërrimin e murit për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme të ndriçimit.
  • Aplikimi i gjerë: Është ideale për dekorim të brendshëm shtëpi, dekor perfekt për dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, dhomën e ngrënies, korridor, kafeteri, bodrum, bar, klub dhe zyrë. Përveç kësaj, llamba e murit është e përshtatshme për shumë stile dekorimi si drita e montimit të murit, llamba e leximit, drita e kotësisë, drita e banjës, etj.
  • Pesha e produktit ‏ : 997gram
  • Gjatësia: 380mm
SKU: 23-A21-27 Kategoritë: , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit

Specifikimet: Kategoria: Llambat e
murit Materiali:
Hekuri dhe akrilik.
Baza e bulbit: LED.
Stili: krijues, minimalist.
Tension (V): 110-240v
Fuqia për bulb (W): 1-60W
Zona e irradiuar (㎡): 5㎡ – 20㎡

Bëhu i pari që vlerësonë “Llamp LED nordike e murit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu