Llamp Nordike Muri e Rrumbullkët

20.00

In stock

Përshkrimi i produktit

Dizajni: Dizajn i thjeshtë dhe i bukur, dekorim i shkëlqyer
Instalimi: I lehtë, i përshtatshëm dhe i shpejtë për t’u instaluar
Aplikimi: I përshtatshëm për skena të ndryshme, efekte të bukura ndriçimi I fortë dhe i qëndrueshëm: i lehtë për t’u instaluar dhe zëvendësuar, i qëndrueshëm
Burimi i dritës për mbrojtjen e syve: Nuk ka rrezatim, nuk ka dëm për syrin e njeriut
Lloji i bazës: Pykë
Burimi i energjisë: AC
Materiali i trupit: Qelq
Stili: Përdorimi: Holiday
Materiali: Metal
Lloji: Dhomë gjumi
Burimi i dritës: Llamba E27
Poqi i përfshirë: Jo
Drejtimi i hijes: Lart
Është errësues: Pa tension: 220V
Lloji ndërruesit: Buton
Burimi: Poq LED
Lloji: Për ndriçim të montuar në mur: tensioni 1-3square metra : 85-265V

SKU: 23-A21-30 Kategoritë: , , Etiketat: ,
Bëhu i pari që vlerësonë “Llamp Nordike Muri e Rrumbullkët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Llamp nordile muri e rrumbullkët

Llamp Nordike Muri e Rrumbullkët