Llampa me kordon për kuzhinë

43.00

In stock

Rreth këtij artikulli

 • E thjeshtë, e lehtë dhe luksoze. Ka elemente gjeometrike moderne, përcjellë bukurinë e projektimit dhe fleksibilitetit. Kombinimi i ngjyrave të ngjyrës së bakrit krijon një ndjenjë unike të modës, të thjeshtë dhe të shumanshme, të bukur dhe atmosferike.
 • Trupi i llambës ka me cilësi të lartë, i përpunuar nga artizanati i shkëlqyer si stampimi, është anti-korrozion dhe anti-ndryshk.
 • Ekrani akrilik: Ekrani është bërë nga akrilik me cilësi të lartë. Pas proceseve të shumta, transmetimi i dritës është uniform, pa reflektime, pamja është më elegante dhe përdorimi është më i gjatë.
 • Parametrat: diametri i trupit të llambës 90cm”, gjatësia e kabllos së varur: 120cm “, burimi i dritës: patch LED, fuqia: 26W, temperatura e ngjyrave: drita e ngrohtë: 3000K, drita neutrale 4500K, drita e bardhë 6000K, drita me tre ngjyra (3000K/4500K/6000K).
 • Ne do ju ofrojmë shërbime profesionale. Nëse keni ndonjë pyetje, mund të na kontaktoni në çdo kohë. Ne do të bëjmë çmos që të ju kontaktojmë sa më parë.
SKU: 23-A21-36 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrimi

Detajet e produktit

 • Voltazha: 40w
 • Ngjyra: Zezë
 • Ndriçimi: I gjatë
 • Emri: LED
 • Stili: I thjeshtë dhe modern.
 • Lloji i lustruar: Aliazh alumini
 • Lloji i poqit: LED.
 • Materiali i trupit të llambës: Aliazh alumini/Ngjyra akrilike
 • Lartësia : 1.2 (M)
 • Dimensionet: 35.4*4.5
 • Jetëgjatësinë mesatare: 20000 (h)
 • Tensioni: 110-220 V.
 • Ngjyra e dritës: Drita e ngrohtë,3000K, Drita Neutrale, 4500K, Drita e Bardhë, 6000K, Drita Tri-Ngjyra (3000K/4500K/6000K) Burimi i dritës: 26(W)Vendet e zbatueshme: Dhoma e Ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e Ngrënies, Zona e Irradiimit: 5㎡-10㎡ Numri i burimeve të dritës: 1 Formë llambe: Varëse Personat e zbatueshëm: Hapësira familjare: Dhoma e gjumit/ Dhoma e ngrënies.● Paketa:
  1 llambë lluster.
  1 Aksesorë instalimi

Përshtypje (0)

Bëhu i pari që vlerësonë “Llampa me kordon për kuzhinë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Shporta

Ska produkte në shportë.