Llampë e varur me një dritë

18.00

In stock

Mini varëse shtëpie me një dritë të frymëzuar nga vintage shton karakter mbi ishujt e kuzhinës, në banjo ose dhoma gjumi
Llamba e varur Vintage është e përkryer për zona të ndryshme. Vendoseni këtë dritë të ndritshme dhe elegante në dhomën e ngrënies, kuzhinën, barin, dhomën e gjumit, dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes, hollin, hyrjen, zyrën, korridorin, hyrjen, strofkën ose mbi ishullin e kuzhinës
Ne jemi të sigurt në ndriçimin tonë tërheqës dhe inovativ, kështu që të gjitha produktet tona vijnë me një garanci 1-vjeçare të produktit. Blini me besim!
Lehtë për t’u instaluar: një manual profesional përdoruesi do t’ju udhëzojë se si ta montoni këtë llambë tavani, nëse nuk ndjeheni rehat kur prekni sendet e energjisë elektrike, ju rekomandojmë të punësoni një elektricist të certifikuar, punë e lehtë, por e konsideruar së pari në siguri.
Gjatësia e rregullueshme e zinxhirit: Zinxhiri është i fortë, i cili nuk është i lehtë për t’u liruar, pajisje shumë e qëndrueshme.

SKU: 23-A21-96 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Pesha e artikullit 2.2 paund
Përmasat e paketës ‎14,5 x 14,5 x 9,5 inç
Ngjyra Zezë
Stili industrial
Materiali Metal
Modeli antik
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Tension ‎110 Volt
Fuqia 40.00
Dimenzioni 40m
Lloji i llambës LED, fluoreshente, inkandeshente
Lloji i montimit Varur, montim në tavan, Dritë varëse
Formati i prizës A- Stili amerikan
Karakteristika të veçanta të rregullueshme

Bëhu i pari që vlerësonë “Llampë e varur me një dritë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu