Llampë e varur me një dritë

18.00

In stock

Lluster minimal me një dritë të frymëzuar nga vintage shton karakter mbi kuzhinën, në banjo ose dhomat tuaja të gjumit.
Ky lluster Vintage është i përkryer për zona të ndryshme. Vendoseni këtë dritë elegante në dhomën e ngrënies, kuzhinën, barin, dhomën e gjumit, dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes, hyrjen, zyrën, korridorin, hyrjen, strofkën ose mbi ishullin e kuzhinës.
Ne jemi të krenarë në llusterët tanë tërheqës dhe inovativ, kështu që të gjitha produktet tona vijnë me një garanci 1-vjeçare të produktit. Blini me besim!
Lehtë për t’u instaluar: nëse nuk ndjeheni rehat kur prekni gjëra të energjisë elektrike, ju rekomandojmë të angazhoni një elektricist të certifikuar, instalimi është i lehtë, por duhet pasur në konsideratë së pari sigurinë.
Gjatësia e rregullueshme e zinxhirit: Zinxhiri është i fortë, i cili nuk është i lehtë për t’u liruar, pajisja është shumë e qëndrueshme.

SKU: 23-A21-96 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Pesha e artikullit 997 gram
Përmasat e paketës 36.83 x 36.83 x 24.13 inç
Ngjyra Zezë
Stili industrial
Materiali Metal
Modeli antik
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Tension ‎110 Volt
Fuqia 40.00
Dimenzioni 40m
Lloji i llambës LED, fluoreshente, inkandeshente
Lloji i montimit Varur, montim në tavan, Dritë varëse
Formati i prizës A- Stili amerikan
Karakteristika të veçanta të rregullueshme

Main Menu

Llampë e varur me një dritë

Llampë e varur me një dritë