Lluster 2737

28.88

In stock

Përshkrim i produktit

Informacioni për materialin : E bërë prej metali dhe qelqi.
Fyt :E27
Fuqia e llambës : Maks. Mund ta përdorni me një llambë 100 Watt
Gjendja e llambës : Llamba nuk përfshihet.
Pjesë të çmontuara : Të gjitha pjesët dërgohen të çmontuara.
Informacion Shtesë : Bakeliti i papërshkueshëm nga zjarri.

SKU: 2737 Kategoritë: , , Etikata:

Karakteristikat e produktit

Lartësia : 90 cm
Printo : 81 cm
Materiali : Metal, Cam
Lloji i veshjes : Veshje
Ngjyrë : Antik
Lloji i llambës : E27 x 3 Maks. 100 W | NUK PËRFSHIHEN

Main Menu

Lluster 2737