Lluster akrilik i stilit japonez

30.00

In stock

Rreth këtij artikulli
-Lluster klasik modern: Kombinim perfekt i kohës dhe elegancës, përzihet me shumicën e llojeve të stilit të dekorimit të shtëpisë. Llusterat janë prej hekuri dhe akriliku me cilësi të lartë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, transmetim të lartë të dritës, pa shkëlqim.
-Lloji i burimit të dritës: Poq bazë standarde E27 (poq nuk përfshihet), E përshtatshme për ambiente të ndryshme, E lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme. Tensioni: AC 110-240V, Fuqia: ≤60W.
-Instalim i lehtë: Paketa përfshin të gjithë aksesorët e varur të llusterëve për të lehtësuar instalimin. Për të garantuar sigurinë tuaj, ju lutemi shkëputeni rrymën përpara instalimit. Ju lutemi, konsultohuni me një elektricist të kualifikuar nëse nuk jeni të sigurt se si ta instaloni.
-Aplikacion i gjerë: Perfekt për dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, papafingo, tarracë, restorant, kafene, bar, studim, korridor dhe kudo që ju pëlqen.
-Pas shitjes pa merak: Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me këtë lluster, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni. Ne jemi të gatshëm t’u përgjigjemi pyetjeve tuaja me durim dhe t’ju kontaktojmë brenda 24 orëve, duke ju uruar një blerje të lumtur.

SKU: 23-A21-51 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit
-Specifikim:
Forma e llusterit: Lluster/ Llampë varëse/ Dritë varëse
Përdorimi: Ndriçim i brendshëm
Madhësia e trupit: Siç tregohet në foto
Materiali i trupit të lusterit: metal + akrilik
Numri i burimeve të dritës: 1
Burimi i dritës: Burimi i dritës E27 (poqi nuk përfshihet)
Fuqia: 1-60 W.
Tensioni: 110V~240V
Zona e rrezatimit: 3-10 metra katrorë
Hapësirat e aplikueshme: restorante, bare, bare, kafene, arte liberale, dyqane, etj.

-Paketa e përfshirë:
1* lluster
1* aksesorë montimi

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster akrilik i stilit japonez”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster akrilik i stilit japonez

Lluster akrilik i stilit japonez