Lluster Antik 5 drita Trapezoid

In stock

Rreth këtij artikulli

1. Dizajni modern dhe i shtëpive në fermë: dritat e ishullit për kuzhinë janë bërë nga korniza e zezë prej druri dhe trupi metalik për të shtuar një ndjenjë moderne elegante fshatarësh.
2. Lartësia e rregullueshme: llambadarët për dhomën e ngrënies, ju mund të rregulloni lartësinë e dritave të tavolinës së pishinës në 17,7”, 29,5”, 41,3” dhe 55,1”, ju mund të rregulloni lartësinë e përshtatshme për tavanin tuaj.
3.E26 Llamba dhe errësues: Ndriçimi modern i ishullit të kuzhinës përdor 3 copë llamba E26 (Maks 60 W), llamba nuk përfshihen, korniza prej druri e kafazit të hapur mund të maksimizojë dritat e saj dhe të ndriçojë të gjithë hapësirën tuaj, është gjithashtu e zbehtë kur përdorni çelësin e zbehjes dhe llambat me errësim .
4. Lehtë për t’u instaluar: Ndryshe nga disa pajisje dritash duhet të instaloni të gjithë trupin e llambës, drita e ishullit të tavolinës së ngrënies ju nevojitet vetëm për të instaluar kornizën prej druri, udhëzimet e hollësishme të instalimit do të udhëheqin montimin e lehtë dhe të shpejtë, kursejnë kohën dhe dhimbjen tuaj.
5. Madhësia perfekte dhe aplikimi i gjerë: madhësia e dritës së ishullit të fermës është 35.4”*H55.1”, ideale për ishullin e kuzhinës, dhomën e ngrënies, tryezën e ngrënies në dhomën e ndenjes, Tabela e ngrënies në dhomën e ndenjes, në hyrje etj. merrni shumë komplimente.
6.2 vjet Garanci: ne ofrojmë 2 vjet garanci për ndriçimin e ishullit të kuzhinës. Nëse keni ndonjë problem me produktin tonë, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë.

Kategoritë: , , Etikata:

Detaje teknike

Marka Saglam Zuccaciye
Ngjyra e zezë
Materiali Metal
Stili fshat
Forma e ndriçimit të tavanit
Lloji i dhomës ‎Lobi, Kuzhina, Dhomë Dite, Dhomë ngrënie
Dimensionet e produktit ‎35,5″L x 9,5″L x 53″H
Përdorime specifike për produktin vetëm për përdorim të brendshëm
Burimi i energjisë ‎AC
Karakteristikë e veçantë e rregullueshme, e zbehtë
Lloji i burimit të dritës inkandeshente
Lloji i përfundimit i ngjyrosur
Materiali i trupit Metal
Numri i burimeve të dritës ‎3
Tensioni ‎110 volt (AC)
Forma drejtkëndëshe
Metoda e ndriçimit Poshtë
Pesha e artikullit ‎4 kg
Numri i daljeve ‎3
Fuqia 60 vat
Baza e llambës ‎E26 E mesme
Lloji i kontrolluesit Buton
Lloji i montimit Tavan
Kërkohet montim Po
Vendi i Origjinës Turqi
Metali I ngjyrosur
Fuqia maksimale e pajtueshme ‎60 Watts
Karakteristika të veçanta të rregullueshme, të errësueshme

Main Menu

Lluster Antik 5 drita Trapezoid