Lluster modernë kristal LED me unaza tavani dhe drita të varura

95.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Ngjyra e dritës së llambadarit LED: Është tre ngjyrësh (4500K-6000K); Materiali: K9 Kristal dhe çelik inox.
  • Diametri i madhësisë së unazës së llambadarëve: 5.9″+9.8″+13.7″+17.7″ (150mm+250mm+350mm+450mm).
  • Llamba e përfshirë: LED e integruar, MAX 60W, Tension = 85-265V, Burimi i dritës: çipa LED.
  • Përcaktimi i hapësirës së sugjeruar: Korridor, Dhoma e Dinjes, Dhoma e ngrënies, Proch, Hoteli, Shkallët, Ishulli, Fojeri, Dhoma e gjumit, Zyra, etj.
  • Shënim: 12 orë shërbim online. Ju lutemi na kontaktoni në çdo kohë nëse keni ndonjë pyetje.
SKU: B17-6 Kategoritë: , Etikata:

Përshkrim i produktit

Lluster modernë kristal LED me unaza tavani dhe drita të varura
Përshkrim i produktit:
1. Temperatura e ngjyrës: E bardhë e ftohtë (4500K-6000K)
2. Numri i unazave të rregullueshme: 4
3.Material: K9 Kristal dhe
Çelik inox 4. Diametri: 5,9″+9,8″+13,7″+17,7″ (150mm+250mm+350mm+450mm)
5. Lartësia maksimale e varjes: 11,8″ (300) lartësia e rregullueshme mm) deri në 47,2″ (1200 mm)
6.Përshtatshmëria e sugjeruar për dhomën: Sallon, dhomë studimi, zyrë, dhomë gjumi, dhomë ngrënie etj
7. Paketa: 1 llambadar

Njoftim:
1. Ju lutemi kontrolloni madhësinë e llusterin përpara se të porosisni për të siguruar nëse drita është e përshtatshme për dhomën tuaj apo jo.
2. Lartësia dhe këndi mund të rregullohen për të gjitha seritë e llambadarëve unazë, ju mund ta rregulloni dritën sipas dëshirës.

Main Menu

Lluster modernë kristal LED me unaza tavani dhe drita të varura

Lluster modernë kristal LED me unaza tavani dhe drita të varura