Lluster B17-7

95.00

In stock

SKU: B17-7 Kategoritë: , Etikata:

Abazhur B17-7

Lluster i bukur dhe elegant për çdo dhomë zë shtëpis suaj, shumë ngjyrësh.

Main Menu