Lluster prej hekuri të punuar

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Llamba e varur industriale me 1 llambë, dizajn retro e hekurit të punuar, ju mund të rregulloni lirshëm gjatësinë e zinxhirit për të marrë ndriçimin më të mirë që dëshironi.
  • Stili / madhësia e vendit të cilësisë së mirë: Ju lutemi kontrolloni foton për më shumë detaje përpara se të porosisni. Shënim: Llamba nuk është e përfshirë.
    Kërkesat e llambës: Përdorni një llambë E27, deri në 60 W. (nuk përfshihen). 110-240 V. Instalimi është i shpejtë dhe i lehtë.
  • Dizajni klasik: Ky llambadar kreativ hekuri Vintage ka një dizajn unik që është ideal për kuzhinë/ngrënie/dhomë gjumi/dhomë leximi/dhomë ndenjeje/kafe/bar/klub/hotel/magazinë/korridor.
  • Lehtë për t’u instaluar: Procesi i instalimit është i thjeshtë, duke përfshirë të gjithë pajisjet e montimit, prandaj mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje. Ne jemi këtu për të ndihmuar. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.
Kategoritë: , , Etikata:

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Marka Sneha
Ngjyra e zezë
Pesha e artikullit ‎545 gram
Materiali Metal

Përshkrim i produktit

INFORMACION PËR NDËRMARRJEN E LAMBËS
Kategoria: Drita varëse
Përdorimet: Ndriçimi i brendshëm/Foje/kuzhina/ngrënia/ dhoma e gjumit/dhoma e leximit Varëse
Materiali kryesor: metal
Ngjyra: e zezë
Madhësia: Ju lutemi referojuni vizatimit të dimensioneve
INFORMACION PËR LAMP
Burimi i dritës: E27 (pa përfshirë llamba)
Lloji i llambës: Llambë inkandeshente, LED, llambë e kursimit të energjisë
Përfshi ose jo llamba: pa përfshirë llamba
Tensioni: 110-240V
Wat: 0-60 W
Numri i burimeve të dritës: 1
Stili: Stili evropian
I përshtatshëm për kopshte, oborr spanjol, dhoma ndenjeje, korridore, ambiente të brendshme moderne, tradicionale dhe industriale si dhe për dyqane, bare dhe restorante.
PAKETA:
1 * LLuster (pa llambë)

Main Menu

Lluster prej hekuri të punuar