Lluster i Srtë i Stilit Europian

25.00

In stock

  • Llamba përdor material cilësor, është shumë e qëndrueshme.
  • Drita ju jep shkëlqim të mjaftueshëm dhe të shëndetshëm për sytë tuaj.
  • Ofron një atmosferë moderne dhe të ngrohtë.
  • Ju sjell ndriçimin natyral, mbroni sytë e familjes suaj nga ndriçimi me shkëlqim.
  • E fikur duket shumë dekorative, e ndezur jep dritë komode për një atmosferë komode.
SKU: 23-A21-31 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Dizajni i ndriçuesit tregon në mënyrë të përkryer një stil të përjetshëm dhe hijeshi bashkëkohore të përshtatshme për çdo hapësirë. Ky dizajn i freskët dhe i thjeshtë është një përditësim elegant si për shtëpitë tradicionale poashtu edhe moderne. I përsosur për dhomën e ngrënies, Kafene, Bar-Klube etj.

Informacione për produktin:
Emri i produktit: Llambë muri
Ngjyra e produktit: Shih foton
Madhësia e produktit: 200mm
Materiali i produktit: Metal + xham
Stili: I thjeshtë dhe modern
Përfshirja e poqit: Jo
Hapësira e aplikueshme: 3-8㎡
E përshtatshme për: Sallon, korridor, bar, hyrje, dhomë leximi, restorant, etj.
Paketa përmban: 1 llambë

Shënim:
Meqenëse është një matje manuale, mund të ketë një gabim prej 1-2 cm, ju lutemi ta keni parasysh.
Ngjyrat e sakta që paraqiten në foto mund të mos jenë të njëjta për shkak të monitorëve dhe kamerave të ndryshme.
Pas marrjes së mallrave, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Blerje të këndshme!

Main Menu

LED Abazhur i artë i stilit Europian

Lluster i Srtë i Stilit Europian