Lluster i Zi Metalik Kafaz 2

In stock

Rreth këtij artikulli

Pamja e përjetshme e kësaj llambë varëse përcjell një tërheqje të vërtetë të syve, ndryshe nga dritat e tjera të vëmendjes
Kombinon dizajnin e bukur dhe teknologjinë miqësore me mjedisin në një
Miqësore ndaj mjedisit, pa kosto dhe e lehtë për t’u përdorur
Drita varëse diellore me LED të bardhë të ngrohtë, reflekton një dritë të bukur në mur, tavolinë ose në kopsht

Kategoritë: , , Etikata:

Përshkrim i produktit

Specifikim

Stili i produktit: Llambadar Nostalgia i thjeshtë në stil modern/vintage
Materiali i mbajtesit: Metal
Ngjyra e produktit: E zezë

Dimensionet e produktit:
Gjerësia 15cm/5.9in Lartësia 29cm/11.4in
Gjerësia 17cm/6.6in Lartësia 37cm/14.5in
Gjerësia 28cm/11,0in Lartësia 51cm/20,0in
Madhësia e filxhanit: 10cm
Kabllo standarde e rregullueshme: 120cm (nëse keni nevojë për më shumë, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit, ne do t’ju ofrojmë falas)
Burimi i dritës: E26/E27 (llamba nuk përfshihet)
Lloji i llambës: inkandeshente, LED, halogjen, fluoreshente
Nëse përmban poq: Jo
Tensioni: 110V-220V
Fuqia: 1-60 W
Zona e rrezatuar: 5 ㎡-30 ㎡ (në varësi të madhësisë)
Lloji i instalimit: me kabllo të fortë

Lista e paketimit:
1 × Ndriçimi i tavanit Ndriçues varëse
1 × Kompleti aksesor

Main Menu

Lluster i Zi Metalik Kafaz 2