Lluster Katror 3

In stock

Rreth këtij artikulli

 • Dizajn minimalist: metalik, sipërfaqe e lëmuar dhe e barabartë, formë e thjeshtë, e bukur dhe praktike.
 • Pllakë e qëndrueshme e tavanit: Është prej materiali hekuri të farkëtuar, i fortë dhe i fortë, i rëndë dhe i qëndrueshëm, ngjyrë e zezë mat, e krijuar përmes proceseve të shumta.
 • Porta e vidhave E27: Është miratuar porta universale e vidhave E27 dhe është e përshtatshme dhe e shpejtë për të zëvendësuar burimin e dritës.
 •  Madhësitë e rekomanduara të dhomave: sallon, dhomë gjumi, kuzhinë, dhomë ngrënie, studim, zyrë, shtëpi, korridor, holl, korridor, papafingo, dyqan, kafene, restorant.
Kategoritë: , , Etikata:

Karakteristikat e Abazhurit Katror 3

 • Në të zezë dhe të bardhë
 • Dekor për çdo dhomë!
 • Gjatësia e djalit: 52cm
 • Kub: 16x16cm
 • Materiali: metal
 • Gryka: 3xE27
 • Lartësia 1m
 • LAMPAT JAN Ble dhe Zgjedhur Veçanërisht
 • LED 6W 350
 • LED 7.5W 450
 • Llambë dekori LED 4W
 • NGJYRA E NGROHT E DRITS.

Main Menu