Lluster Katror Metal i Zi 1

In stock

? Trupi i llambës është prej materiali metalik me cilësi të lartë me teksturë delikate, të fortë dhe të qëndrueshme, jetë të gjatë shërbimi; pllakë tavani e përforcuar me kapacitet të fortë mbajtëse, që ju lejon ta përdorni me besim
? Drita varëse është projektuar me një nuancë të hapur, me shpërndarje të fortë të nxehtësisë dhe transmetim të mirë të dritës, duke e bërë këtë dritë edhe më unike.
? Kjo dritë varëse e ishullit të kuzhinës vintage është shumë e lehtë për t’u instaluar dhe ne ofrojmë gjithashtu një video instalimi për t’ju ndihmuar ta instaloni shpejt.
? Drita varëse është e përshtatshme për ishujt e kuzhinës / lavamanët e kuzhinës / sportelet / tavolinat / dhomat e ngrënies / dhomat e gjumit / ambientet e brendshme / shtëpitë e fermave / tavanet e larta dhe të pjerrëta / baret / restorantet / galeritë / dhomat e ekspozitës / hotelet / kafenetë dhe zyrat.
? Kënaqësia juaj me dekorimin e shtëpisë tuaj do të jetë gjithmonë kënaqësia jonë më e madhe. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me ndriçimin, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni dhe ne do t’ju kontaktojmë brenda 24 orëve derisa të jeni të kënaqur.

Kategoritë: , , Etikata:

Përshkrimi

Specifikim produkti

Emri i produktit: Lluster Katror Metal i Zi 1
Stili i produktit: modern dhe i thjeshtë
Ngjyra e produktit: e zezë
Materiali i produktit: art hekuri
Diametri: 18cm, lartësia: 30cm
Gjatësia e telit të mesazherit: 100cm (gjatësia e rregullueshme)
Diametri i diskut të tavanit: 10cm.
Përdorni hapësirën: 8-15 ㎡
Informacioni i mbajtësit të llambës: E26/E27 (me përjashtim të llambave)
Tensioni: 110 V-220 V.
Përdorime specifike: sipër ishullit të kuzhinës/lavamanit të kuzhinës/banak/tavolinë/restorant/dhoma gjumi/ brendshme/shtëpi në fermë/tavan i lartë dhe i pjerrët/bar/restorant/galeri/dhomë ekspozite/hotel/kafe dhe zyrë.

Paketa përfshin: 1*drita varëse (të tjerat janë rekuizita)

Shporta

Ska produkte në shportë.