Lluster Koshere 3

In stock

Llusteri i varur Koshere 3 do të zërë një vend qendror në çdo dhomë. I prodhuar duke përdorur teknologjinë më të fundit, modeli do të përshtatet lehtësisht në brendësi të dhomave të stileve të ndryshme. Mund të porosisni llambën 03425-0.4-03 në faqen e internetit me një klik ose të përdorni ndihmën e një menaxheri. Dorëzimi i mallrave kryhet në Moskë dhe në të gjithë Rusinë, në një kohë të rënë dakord më parë me blerësin. Pagesa për mallrat është e mundur ose me transfertë bankare ose kartë bankare, ose me para në dorë tek korrieri që dërgon mallrat.
Источник: https://www.lstr-shop.ru/cat/lustry/tovar-335725

Kategoritë: , , Etikata:

Dimensionet

Emri Abazhur Koshere 3
Lartësia e produktit, mm 1000
Diametri i produktit, mm 380
Karakteristikat kryesore
Prodhuesi Shkëlqen
Numri i llambave 3
Fuqia maksimale e llambës, W 40 W
Materiali bazë metalike
Materiali i tavanit metal/plastikë/qelq
Tensioni, V 220 V
Ngjyra e kornizës kafe
Lule tavani kafe/e bardhë
Baza e llambës E27
Mënyra e instalimit Shirit montimi
Paketa
Paketimi 1
Paketimi, lartësia, cm 24
Paketimi, gjerësia, cm 21
Paketimi, gjatësia, cm 24
Paketimi, pesha, kg 1.6
Paketimi, vëllimi, metër kub 0.0121
Shuma në një paketë 1

Main Menu