Lluster krem i dhomës së ndenjes në stil ​​francez

110.00

In stock

  • Kabllo e mbajtjes: Është në kordonin e rrymës, është i sigurt dhe i sigurt edhe pas kapacitetit të ngarkesës prej 44,1 lbs (20 kg)
  • Abazhur: Ka transmetueshmëri të lartë, efekti i dritës është i ngrohtë dhe romantik, drita është uniforme, e butë dhe krijon një ndjesi të ndjeshme ndaj dritës së caktuar.
  • Personalizoni: Nëse keni nevojë të personalizoni numrin e kapakëve të llambave dhe gjatësinë e kabllos së pezullimit, ju lutemi na kontaktoni. Ne do të jemi të lumtur t’ju shërbejmë.
  • Dizajn cilësorë: Dekor i stilit francez, ky ndriçim përmbushë pritshmëritë e zbukurimit të dhomave me shije dhe elegancë.
SKU: 23-A21-44 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Llambadar modern kreativ akrilik LED
Toptha: 13
Tensioni: 90V-260V
Materiali: Akrilik + Hekur
Burimi i dritës: E bardhë e ngrohtë/e bardhë e ftohtë/Neutrale/3 Ngjyra e ndryshueshme
Stili: Modern
Vende të përshtatshme: sallon, dhomë gjumi, hotel, kafe, sallë mbledhjesh, shtëpi

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster krem i dhomës së ndenjes në stil ​​francez”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster krem i dhomës së ndenjes në stilin ​​francez

Lluster krem i dhomës së ndenjes në stil ​​francez