Lluster Kubi i Rrumbullakët 3 Llambë e Varur e Zezë

22.97

In stock

Pershkrimi

Ky lluster ofron ndriçim të këndshëm në një sipërfaqe prej 6 m 2 . Kjo lluster përdor poq me bazë E27 me fuqi totale 120 W. Modeli është projektuar në një stil papafingo dhe është i instaluar në tavan. Është e mrekullueshme për kuzhinë.

llusteri me nuanca metalike të zeza do të përshtaten në mënyrë të përkryer në brendësinë tuaj.

Llamba unike dhe praktike V4920-1/3S është e mbrojtur nga pluhuri në përputhje me standardin IP20 dhe do t’u shërbejë pronarëve të saj për një kohë të gjatë. Çmimi 4,253 ₽ kur porositni në dyqanin online Illusion of Light.

SKU: 6497 Kategoritë: , , Etikata:

Abazhur Kubi i Rrumbullakët 3 Llambë e Varur e Zezë

 • Stili Papafingo
 • Perdorimi Kuzhine
 • Siperfaqja e ndryshimit m²
 • Fuqia totale, W 120
 • Lartesia, mm 1160
 • Diametri, mm 300
 • Materiali Metal
 • Lloji i llambës (kryesore) Inkandeshente
 • Lloji i bazës E27
 • Numri i llambave 3
 • Forma e tavanit i Sheshtë
 • Materiali i llusterit Metal
 • Materiali përforcues Metal
 • Ngjyra e përforcimit E zezë

Main Menu

Lluster Kubi i Rrumbullakët 3 Llambë e Varur e Zezë