Lluster LED kreativë nga druri

38.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Aplikimi i gjerë: ferma, kuzhina, holle, tavolina të ngrënies, dhoma të gjumit, hyrjet, kafene, bare, hotele, korridore, etj. Është gjithashtu një dekor i madh kur fiket.
  • Dizajni elegant: Ky lluster me kornizë druri është përfunduar me ngjyrë kafe elegante, paraqet në mënyrë të përkryer një stil të bukur modern bohemian, të thjeshtë por artistik. Është një lluster i përshtatshëm dekorativë për shtëpinë tuaj.
  • Ngjyra: Ngjyra e drurit
  • Materiali: Dru
  • Stili: Modern
  • Lloji i poqit: Ky lluster modern kërkon 1 x 27W E18 poq bazë (LED/Edison/inkandeshent/CFL/halogen).
  • Montimi: Llusteri prej druri paketohet në mënyrë të rregullt për transport, duhen hapa të lehtë montimi dhe ju mund të shijoni ndriçimin e tij.
  • Materiali natyral: panele druri natyrale të zgjedhura, ekran druri të bërë me dorë, texture të qartë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, anti-zbehje, të sigurta dhe miqësore me mjedisin, të qëndrueshme.
SKU: 23-A21-50 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit

Panele druri natyrore të zgjedhura, kornizë druri të bërë me dorë, texture të qartë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, anti-zbehje, me tela litari, të punuara me kujdes, të sigurta për shëndetin e mjedisit, të qëndrueshme.

Formë elegante e bërë me material druri, me formë elegante si kungull, hija mund të pasqyrojë linjat simpatike, duke paraqitur një atmosferë të ngrohtë dhe të ndritshme.

Efektet unike të dritës dhe hijes. Drita derdhet nëpër çarjet e drurit, dhe efektet e dritës dhe hijes
janë unike dhe të bukura.

E përshtatshme për skena të shumta. Dritat e kombinuara me stil të thjeshtë, fermë, kuzhinë, tavolinë ngrënieje, dhomë gjumi, hyrje, kafeteri, bar, hotel, korridor, etj. Është gjithashtu një dekor i madh kur fiket.

Specifikimet:
Materiali: Dru.
Stili: Modern, fermë, bohemian, plazh, bregdetar.
Aplikimi: Kuzhinë, dhomë e ngrënies, dhomë e ndenjes, dhomë e gjumit, korridor, hyrje, solarium.
Tipi: Bambu
Ngjyra: Natyrale
Materiali i trupit: Dru
Mënyra e punimit: Me dorë
Diametri: 42cm
Lartësia: 26cm
Gjatësia e kordonit të rregullueshme: 120 cm
Tensioni: (përfshirë)
Fuqia: 0-60 W (maksimumi)
Mbajtësi i llambës: /
Lloji i llambës: LED / CFL / inkandeshente (pa llambë)
Stili: Retro
Lloji i Mbajtësit: Me tela të fortë
Zona e aplikueshme: 50-100 metra katrorë / 5-10 metra katrorë
Paketa përfshin
1 *Llusteri+Aksesorët

Dimensionet e montuara të llambës: Çdo llambë: 9.1 in, diametër: 42/45/19.7 në Kabllo: 46.9 in (rregullueshme).

Information për poqin: Poqi: E27.
Fuqia: Deri në 18 W. Tensioni: 110-220 V. Llojet e bulbeve në dispozicion: LED / Edison / Incandescent/CFL / Halogen / etj Bulb përfshirë ose jo: bulb nuk përfshihet.

Lista e paketimit:
1 Dritë e varur + Aksesorë

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster LED kreativë nga druri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster LED kreative prej druri

Lluster LED kreativë nga druri