Lluster LED Kuzhine

65.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Lluster ideal për dhomë gjumi, dhomë ngrënie, banjo, dhomë të vajzave, dhomë ndenje, çerdhe.
  • Shtoni stilin modern dhe interesin vizual në shtëpinë tuaj.
  • Trup qelqi me transmision të lartë, me transmetim uniform të dritës dhe ndriçim të bukur.
  • Llusteri është i certifikuar për t’u përdorur, të lehtë për t’u instaluar.
SKU: 23-A21-43 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit
Lloji i llusterit: Stili luster i bakrit.
Material trupor I lehtë: bakër.
Materiali kryesor i shfaqjes: Xham.
Pesha e produktit 65000 gramë

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster LED Kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu