Lluster me 4 dalje trengjyresh

65.00

In stock

Rreth këtij artikulli

 • Dizajni kreativ i formës, efekti i shkëlqyer i ndriçimit, dizajni i formës dhe ndriçimi i këtij llusteri është zgjidhje perfekte.
 • Trupi i llusterit është prej alumini dhe është projektuar me teknologji të hollë të lyerjes me temperaturë të lartë dhe cilësia është shumë e mirë.
  Lehtë për t’u instaluar: dizajni është i rregullueshëm. Thjesht lidhni kornizën e montimit me tavanin.
 • Fusha e aplikimit: mund të përdoret në dhomat e gjumit, dhomat e ngrënies, dhomat e ndenjes, korridore, kafene, salla ekspozite, bare, etj. Sigurisht, kjo është vetëm këshilla jonë, mund ta instaloni në çdo vend.
  Ne gjithmonë punojmë vetëm me prodhues dhe furnitorë të përzgjedhur për t’u siguruar që standardet tuaja të kërkuara të cilësisë janë përmbushur.
 • Dalje (koka): 4
 • Ngjyrae llusterit: E zeze
 • Materiali i llusterit: Metal
 • Dimenzioni: 320mm
 • Voltazha: 20W
SKU: 23-A21-52 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit
Ne i përmbahemi gjithmonë parimit të cilësisë së parë dhe shërbimit të vëmendshëm, kontrollojmë rreptësisht cilësinë e secilit produkt.

Fusha e biznesit përfshin: ndriçim të brendshëm/dritë varëse/dritë tavani/lluster tavani/llambë tavoline/llampë muri/Fener/Ndriçues rrugor/ etj.

Stili: Nordik
Lloji: Llambadari Hekuri
Lloji i burimit të dritës: LED
Materiali i trupit të llambës: hekur
Voltazhi: 100V-240VA
Vendet e aplikueshme: korridore, dhoma ndenjeje, dhoma gjumi, dhoma studimi, korridore, oborre, restorante, kuzhina, hyrje, ballkone, dhoma hoteli, sallat e ekspozitës, magazina.
zona: 15-30
Numri i burimeve të dritës: 81 W – 100 W
Forma e llusterit: Lluster i varur
Personat e aplikueshëm: publik

Cilësia e produktit është e garantuar! Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni!

Main Menu

Lluster luksoz me 4 dalje trengjyresh

Lluster me 4 dalje trengjyresh