Lluster Varëse me Toptha

13.00

In stock

Specifikat e produktit
Kategoria Lluster
Aplikimi Shtëpi
Ndriçimi Llusteri tavanit
Lloji i garancisë 2 vite
Lloji i ndriçimit Dritat e tavanit, dritat e futura dhe dritat e panelit
Ngjyra E çelur
Drita e ditës (5000 mijë)

SKU: 23-A21-16 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

1. LLuster me toptha, moderne/e thjeshtë dhe minimale, shtoni një dekor elegant dhe të ngrohtë me ndriçim në ambientet tuaja.
2. Trupi llusterit aliazh alumini, i qëndrueshëm dhe i lehtë; vendosni vrimat e shpërndarjes së nxehtësisë për të balancuar temperaturën brenda dhe jashtë llambës, duke e bërë atë më të sigurt për t’u përdorur.
3. Luster me toptha PE, i lehtë për t’u pastruar, transmetim i dritës deri në 90%, ndriçim i butë, duket i ngrohtë dhe romantik.
4. Përdorni produkte moderne për të shijuar një jetë elegante.
5. Vende të përshtatshme: restorant, dhomë gjumi, sallon, studim, bar, sallë ekspozite arti, dyqan veshjesh, qendër tregtare etj.

Specifikim:
Emri i produktit: Lluster me toptha
Materiali: Metal + PE
Ngjyra: E bardhë
Ngjyra e abazhurit: E bardhë kristale
Madhësia: Diametri 15cm/20cm/25cm
Burimi i dritës: E27
Tensioni: AC 85-265V
Poqi: Nuk përfshihet
Garancia: 1 vit

Përmbajtja e pakos:
1 x Llusteri
1 * Aksesorë montimi

Shënim:

Nëse keni ndonjë pyetje, si p.sh. dëmtime ose i mungon ndonjë pjesë, ju lutemi na kontaktoni.

Main Menu

ABAZHURE LED ME 3 DALJE 60W

Lluster Varëse me Toptha