Lluster LED me Një Dalje

35.00

In stock

  • Burimi i dritës: LED, që kursen energji dhe s’është verbues.
  • Madhësia: 30*32cm, lluster metalik nordik post-modern, pamja e përgjithshme është jashtëzakonisht e shkëlqyer.
  • Lehtë për t’u instaluar I gjithë hardueri është i dizajnuar për instalim të shpejtë dhe të lehtë.
  • Blini me besim: Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të na kontaktoni, ne do t’ju përgjigjemi brenda 24 orëve dhe do t’ju ndihmojmë të zgjidhni të gjitha problemet.
  • Dizajni profesional: Llusteri nordik është projektuar nga dizajnerët profesionistë. Stili skandinav, ndriçim metalik dhe dizajn modern, është shumë i përshtatshëm si dritë varëse për kuzhina, restorante, kafene.
SKU: 23-A21-1 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

 

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster LED me Një Dalje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

lluster

Lluster LED me Një Dalje