Lluster LED me 19 balona në formë gjithësie

185.00

In stock

Rreth këtij produkti

  • Dizajn Nordik. Ky lluster Gjithësia është një pjesë unike dhe tërheqëse që përdor ndriçim modern me efikasitet energjetik. Balonat shumëngjyrëshe me flluskë mblidhen së bashku për të ndriçuar vendin me një estetikë krijuese, por moderne.
  • Lluster pedant me cilësi të lartë të mabjtëse metalike dhe trup qelqi, mbajtësi i kabllos unazë ari është një parandalimin zbehje, llusteri është lehtë për të pastruar dhe përmirëson transmetimin e dritës dhe shpërndarjen e nxehtësisë.
  • Rregullimi nivelit të ndriçimit – Llusteri bën të mundur errësimi ose shtimin e dritës, ju mund të shtypni butonin për të zgjedhur ngjyrat e dritës. Falë funksionit të zbehjes me 3 nivele, llusteri mund të krijojë atmosferën e duhur për çdo rast! I fikur duket shumë dekorativë, lëshon një dritë komode për një atmosferë komode.
  • Instalim & mirëmbajtje e lehtë ‑ Ky lluster vjen me gjithçka që ju nevojitet për instalim të shpejtë. Struktura e lluserit është e rregullueshme në lartësi sipas nevojave tuaja, gjatësia e kabllos është 120cm. Ju lirisht mund të rregulloni gjatësinë e kabllos sipas nevojave tuaja. Ky lluster do t’i japë një pamje të re dhomës suaj.
  • Aplikim i gjerë‑ Të gjitha topat si planete të varura së bashku duken si një re në dhomën tuaj të ndenjes, kuzhinën, ose zonën tuaj të preferuar. Ky dizajn i thjeshtë dhe elegant e bën atë perfekt për dekorin e shtëpisë dhe biznesit. Është një zgjedhje e mirë për dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, dhomën e gjumit, kuzhinën, barin, zyrën, etj.
SKU: 23-A21-46 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit

LLuster luksoz me xham kristali për dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, dhomën e gjumit, stilin luksoz
Lluster me balon të rrumbullakët shkëlqyes

Përmbajtja: 19 balona
Llusteri përfshin edhe mbajtësit e kabllove
Dimensionet: Gjerësia e Aksesorë: 7 koka – 45 cm 13 koka – 75 cm 19 koka – 75 cm Gjatësia e polit 120 cm

Specifikimet:
Metali kryesor qelqi
Finishi i artë
Materiali i balonit Xham
Numri i poqave 7 / 13 / 19
Errësues Po
Tensioni 120 / 220V

Main Menu

Lluster LED modern me dizajn të rrumbullakët

Lluster LED me 19 balona në formë gjithësie