Lluster linear alumini

40.00

In stock

★ Dizajn linear i thjeshtë, dhe dy anët e dritave janë të dekoruara me dru, moderne dhe të thjeshta; Aplikim i gjerë në zyrë, në dhomën e mbledhjeve, në dhomën e ngrënies, në dhomën e bilardos, etj</br>
★ Thjesht vareni këtë dritë varëse nga tavani dhe rregulloni telat në lartësinë e tavanit tuaj – ajo mund të varet nga tavanet e pjerrëta ose të qemera.</br>
★ Telat janë 59.05 inç të rregullueshëm, dhe ju mund të arrini lartësi të ndryshme duke rregulluar fijet e unazës nëpërmjet kunjave të kyçjes së kabllos; Përshtatuni në mënyrë të përkryer me lartësinë e tavanit</br>
★ Alumini me cilësi të lartë dhe akrilik, pluhur i veshur, duke rezultuar në rezistencë të temperaturës së lartë, anti-korrozion, anti-zbehje, jo e lehtë për t’u gërvishtur dhe e lehtë për t’u pastruar, duke siguruar jetë të gjatë shërbimi (>50000 orë).</br>
★ Ne kemi fabrikën tonë dhe një ekip profesional inxhinier; Nëse keni pyetje, ju lutemi na kontaktoni

SKU: 23-A21-34 Kategoritë: , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit
★ Specifikimet:Stili: Moderne Minimalist
Llambë Lloji: Pendant Llambë
Materiali: Ngjyra metalike
: Madhësia e zezë: Gjatësia: 90cm / 35.43in Gjerësia: 4.5cm / 1.77in Lartësia: 6cm / 2.36in Gjatësia e rregullueshme e telit të varur: 150cm/59.05in Numri i burimeve të dritës: 1
tension: 110-240V
Jetëgjatësia mesatare: 50000 (orë)
Gama e rrezatimit: 5㎡-10㎡Dritë
Lloji i burimit: LED
Temperatura e ngjyrave: Drita me tre ngjyra 3000K-4500K-6000K
A përmban llamba: Nuk përfshihen
Vendet e aplikueshme: Dhomë studimi, Korridor, Restorant, Magazina, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ekspozita, Salla, Ballkon, Dhome hoteli.

★ Paketa përfshin:
1 llambë
varëse, 1 pajisje montuese

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster linear alumini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu