Lluster Llamp L124 3+3

85.00

In stock

Detajet e produktit

INFORMACION PËR PRODUKTIN: Varëse me cilësi të mirë për shtëpinë dhe zyrën tuaj. vijnë me 3 ngjyra të ndryshme të dritës së ekranit, e cila jep një pamje shumë tërheqëse. Ky llambadar jep dritë të ngrohtë përmes llambave të tij të përfshira në llambadar. Ndryshoni atmosferën e dhomës me këtë llambadar madhështor. E shkëlqyeshme për rrugët e hyrjes, dhomat e ngrënies dhe dhomat e gjumit, ky llambadar magjepsës me varëse është i bërë nga pastra e varur vezulluese. Me një dizajn tërheqës të lakuar, kjo pajisje do të ngrohë shtëpinë tuaj me një përfundim me shkëlqim

SKU: 124 3+3 Kategoritë: , , Etikata:

Specifikimet
Karakteristikat kryesore

DETAJET E PRODUKTIT:
Përmirëson bukurinë dhe ambientin e një vendi të instaluar ndonjëherë dhe është ideal për shtëpi, zyra dhe qendra sociale. Rekomandohet një llambë inkandeshente CFL, LED ose me fuqi të ulët prej rreth 40 vat.
Shumë e qëndrueshme për përdorim në shtëpi dhe zyrë,
Ka 3 drita të forta ekrani
Vjen me 2 vjet garanci,
Lehtë për t’u instaluar.

Çfarë ka në kuti: Llusteri

Main Menu

Lluster Llamp L124 3+3