Lluster me 6 dalje

78.00

In stock

Detajet teknike të produktit

Ngjyra E zezë
Materiali Gomë silikoni, metal
Stili Modern
Forma e pajisjes së dritës Lluster
Lloji i dhomës Koridor, Kuzhina, Dhoma e gjumit, Living Room, Dhoma e Ngrënies
Dimensionet e produktit 47.2″L x 47.2″W x 12.2″H
Përdorimi I brendshëm
Burimi i energjisë AC
Lloji i instalimit Semi Flush Mount
Veçori speciale Dimmable
Metoda e kontrollit Telekomandë
Lloji i burimit të dritës LED
Lloji i finishit Pikturuar
Numri i burimeve të dritës 6
Ngjyra e dritës Drita e ngrohtë/Drita e Bardhë/Drita Neturale/Drita e Natës
Forma Rrethore
Komponentët e përfshirë Telekomanda
Zbukurimi Kristal
Metoda e ndriçimit E rregullueshme
Pesha e artikullit 6.3kg
Lloji i kontrolluesit Telekomanda
Numërimi i njësive 1.0 Numërimi
Lloji i montimit Monopoint me Canopy
Ngjyra e hijes E bardhë
Lloji i pajisjes Freestanding
Kërkohet asambleja Po
Madhësia L:47.2″ X W47.2″: X H:21.3″
Mbulimi 50-100 këmbë katrore
Formati i plug-it A- Stili i SHBA-së
Karakteristika të veçanta Dimmable
Bateritë e përfshira? Jo
Bateritë e nevojshme? Jo

SKU: 23-A21-56 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Dizajni premium i zi takohet me të bardhën, dhe rrethi bosh takohet me një rreth solid. Të kesh këtë lluster të zi në dhomën tënde është një mënyrë e shkëlqyer për të shtuar stil në hapësirën tënde. Shkëlqimi mund të rregullohet nga 10% në 100%, dhe temperatura e ngjyrave është e rregullueshme në distancë nga 3000K në 6500K. Ju mund të zgjidhni çdo shkëlqim që dëshironi.

Memorie inteligjente Mbajeni vendosjen aktuale për dhjetë sekonda para se të fikeni. Herën tjetër që ndizni dritën, ajo do të restaurohet në vendosjen para se drita të fiket. Ju lutem vini re: mos e ndizni dritën brenda 3 sekondave pas fikjes së dritës, përndryshe ajo do të harrojë kujtesën e fundit dhe do të hyjë automatikisht në vendosjen e prezgjedhur.

Poqi LED në formë rregulloje. Llusteri modern Sputnik ka kokë të rregullueshme. Kështu që ju mund të krijoni formën tuaj duke rrotulluar kokën. Bari i rregullueshëm e bën këtë lustër të përshtatshëm për çdo hapësirë. Gjithashtu, llusteri me poq LED dimmable mund të instalohet në lloje të ndryshme tavanësh.

Kursim energjie Ky lluster ka poqa LED që kursejnë energji. Konsumi i energjisë është i ulët, por i lartë është ndriçimi. Ky lluster modern është i qëndrueshëm dhe jetëgjatë.

Instalim i lehtë Këto pajisje moderne ndriçimi janë të lehtë për t’u instaluar, dhe nëse keni ndonjë problem, ju lutemi të ndjehen të lirë për të na kontaktuar, ne do të bëjmë më të mirën për të zgjidhur problemin për ju.

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster me 6 dalje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu