Lluster Metali i Zi Variacion 3

In stock

Përshkrim
Ky mModel është projektuar për brendësinë e dhomës së ndenjes në një stil papafingo. Pajisjet e ndriçimit janë ngjitur në shirit. Drita varëse Vitaluce mund të ndriçojë 8 metra katrorë. m, peshon 2 kg dhe ka përmasa 117 cm në lartësi, 40 cm në diametër. Pajisjet e zeza janë prej metali, nuanca dekorative e drejtuar poshtë është prej metali. Për lehtësinë tuaj, fotografi, karakteristika dhe shumë më tepër, por nëse kjo nuk është e mjaftueshme, kontaktoni konsulentët tanë profesionistë me telefon 8 (800) 222-08-49. Ata do të bëjnë pyetjet e duhura për t’ju ndihmuar.

Kategoritë: , , Etikata:

Karakteristikat kryesore

Vendi i instalimit tavan
Stili i llambës Papafingo
Marka Saglam Zuccaciye

Perdorimi sallon, korridor, dhomë gjumi, kuzhinë
Vendi i prodhimit Turqi
Mbërthyes Tavan
Forma e llusterit Dekorative
Materiali përforcues Metal
Materiali i tavanit Metal
Ngjyra e përforcuesit E zezë
Numri i daljeve 3 copë
Llamba të përfshira 0
Fuqia 40 W
Drita e drejtimit Poshte
Fyti E27
Zona e ndriçimit 8 m2
Lloji i llambës LED
Lartësia 117 cm
Diametri 40 cm

Main Menu

Lluster Metali i Zi Variacion 3