Lluster Nordik dhe Kreativë

80.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Materiali: Llusteri topthat i ka nga nga qelqi kurst profilat nga metali i cilësisë së lartë dhe qelqi është i cilësisë së pastërtë. Ka lyerje metalike, linja të lëmuara, cilësi të mirë. Drita është e butë dhe jo vezulluese, mbrojtja e mjedisit dhe shëndeti kombinohen, duke nxjerrë në pah luksin dhe atmosferën.
  • Dimensioni: 6-toptha: Diametri 78 cm, lartësia e pajisjes 50 cm; 8-drita: Diametri 98 cm, lartësia e pajisjes 50 cm. Gjatësia e shtyllës: 7.9″ + 11.8″ (Lartësia e rregullueshme). Zona e rrezatimit: 10-25 ㎡.
  • Lloji Poqit: Baza G9, voltazh: 110-240V, Max 60W. E përputhshme me LED inkandeshente CFL dhe llamba halogjene (poqat nuk përfshihen). Niveli i ndriçimit mund të konfigurohet sipas dëshirës nëse keni poq që e përkrahë një gjë të tillë.
  • Aplikim i gjerë: Drita elegante e llusterit prej xhami e përshtatshme për ndriçimin komercial ose rezidencial, si dhoma gjumi, dhoma e ndenjes, dhoma e ngrënies dhe dhoma e hotelit. Udhëzimet janë të qarta dhe të lehta, mund ta instaloni lehtësisht. Sigurohuni që të shkëputni furnizimin me energji elektrike përpara instalimit.
  • Shërbimi ndaj klientit: Nëse topthi e xhamit prishet, mund të na kontaktoni që ta zëvendësoni me një tjetër, ne do t’ju ndihmojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
SKU: 23-A21-38 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Detajet e produktit
Përmasat e produktit : 103.2 x 32 x 17.8 cm; 2,96 kilogramë

Përshkrim i produktit
Emri: Lluster Nordik dhe Kreativë
Materiali: Metal, Xham
Stili: Modern
Ngjyra: Artë
Burimi i dritës: G9 (poqat nuk përfshihen)
Tensioni: 110- 240V
Fuqia maksimale: 60 W
Jetëgjatësia: 100000 (h)
Zona e rrezatimit: 10-25 ㎡

Paketa e përfshinë:
1 X Ndriçim varëse xhami
1 X Manuali i Përdoruesit
Pako 1 X Aksesorë

Karakteristikat:
1. Dimmable: Mund të errësohet kur përdorni llamba me errësim dhe çelës të pajtueshëm dimmer (duhet të shitet veçmas).
2. Lehtë për tu instaluar: Me kabllo, nuk ka çelës. Priza e llambës me listë UL dhe tela elektrik me listë UL.
3. Vendi i aplikueshëm: Dhomë ngrënie, korridore, sallon, Bar, korridor, sallon, shkallë, ballkon, hotel, salla kafeje, bare, klube, dyqane, hyrje, etj.

Vërejtje:
1. Ju lutemi instaloni atë nga një elektricist i licencuar.
2. Ju lutemi sigurohuni që të keni ndërprerë furnizimin me energji elektrike përpara instalimit.
3. Për jetë më të gjatë shërbimi, ju lutemi përdorni atë në mjedis të thatë.

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster Nordik dhe Kreativë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster Nordik i Varur Magjik Kreativë

Lluster Nordik dhe Kreativë