Llambadar metalik industrial i punuar me hekur

73.00

In stock

  • Instalim i lehtë: Përfshirë aksesorët e instalimit, instalim i lehtë. Zinxhiri i llambadarit është i rregullueshëm. Thjesht duhet të kaloni disa minuta duke varur ndriçuesin dhe më pas të shijoni dekorimin e shtëpisë.
  • Përshtatshëm për skena të ndryshme: i përshtatshëm për llambën e ishullit të kuzhinës, llambadarin e leximit pranë shtratit, llambadarin pranë shtratit, dhomën e gjumit, ndriçimin e dhomës së ngrënies, dhomën e ndenjes, korridorin, shkallët, zyrën, papafingo, dhomë çaji, kafene, dhomë artizanale, bar, restorant, klub dhe vende të tjera të kohës së lirë.
  • E përkryer për përdorim në korridor/shkallë, holl/hyrje, kuzhinë, zyrë shtëpie, dhomë ngrënie, dhomë ndenjeje, dhomë gjumi
SKU: SN8640/5 Kategoritë: , , Etikata:

Përshkrim i produktit

Faleminderit që vizituat dyqanin tonë dhe ju uroj pazar të mbarë!
Sigurohuni për cilësinë e shkëlqyer të produkteve dhe gjithashtu një dekorim të përsosur elegant.
Duke ju sjellë përvojën më të mirë të dritës.
Llambadar unik retro dhe pamje elegante e krijuar posaçërisht për të ndriçuar zemrën e dhomës suaj të ngrënies në holl, Ishulli i kuzhinës ose vende të stilit të fermës
Informacion mbi ndriçimin:
Materiali: Hekur
Ngjyra: E zezë
Stili: Stili nordik
Lloji: Llambadar hekuri, Llambë e varur në tavan, Dritë varëse
Tensioni i hyrjes: AC 100-240V
Fuqia: 1-60 W
Madhësia: 15 cm në diametër 22 cm në lartësi
Konvertimi i madhësisë: 1cm = 0,39 inç
Gjatësia e linjës së varjes: 200 cm e rregullueshme
Burimi i dritës: E27
Numri i burimeve të dritës: 1
Nëse përmban një llambë: Jo
Sipërfaqja e sugjeruar e dhomës: 10-15 metra katrorë

Main Menu

Llambadar metalik industrial i punuar me hekur