Lluster Pedant C1966/8

73.00

In stock

Përshkrimi

Ky është një lluster me dritë LED me fuqi të lartë. Mund të varet tavanë, në zonën e shkallëve, në qendrën tregtare dhe në hotelin tuaj.

SKU: SNc1966 Kategoritë: , , Etikata:

Materiali – Akrilik & Metal
Diametri – 40 cm
Lartësia e shkopit – 61 cm
Lartësia e rregullueshme Uo në – 244 cm
Ngjyrat e trupit – bakër, çelik inoksi dhe finiturë antike e artë
Lloji i Dritës – Drita LED

Drita e përfshirë – Po
Fuqia – 90 Watt
Ngjyrat e dritës – E bardha e ngrohtë
Numri i varësëve – 8

Dizajn Modern
Gjatesia e rregullueshme
Ndriçim brilant
Stil i këndshëm

Main Menu

Lluster Pedant C1966/8