Lluster Pendant me 3 Rrathë

80.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Dizajni i dritave me varëse të bardha: pamja e bardhë plotëson stilin modern të dekorimit të mobiljeve, duke shtuar stilin minimalist të artit në shtëpinë dhe zyrën tuaj.
  • Diametri: 40+ 60+ 80 cm, konsumi i energjisë: 70 W, dritë varëse unaze moderne LED me dizajn të veçantë metalik. Përmban llamba LED të kursimit të energjisë të klasës së efikasitetit të energjisë A ++
  • Lartësia e rregullueshme deri në 100 cm për montim. Dizajni unik është një tërheqje e syve që plotëson në mënyrë të përkryer dhomën e ndenjes të dizajnuar bashkëkohor. Është gjithashtu një kulm i vërtetë gjatë ditës.
  • E zbehtë: Temperatura e ngjyrës mund të rregullohet nga e bardha e ftohtë (6000K) në e bardha e ngrohtë (3000K) drita dhe ndriçimi nëpërmjet një telekomandë të përshtatshme.
  • Materiali: akrilik dhe hekur, ky objekt i lehtë shfaqet në mobilje shumë moderne me teksturë të qartë. Për dhomën e ndenjes të projektuar rishtazi ose zyrën elegante të shtëpisë: llambadar LED me cilësi të lartë.
SKU: 1010 Kategoritë: , , Etikata:

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Marka Sneha
Është ndërprerë nga Prodhuesi Nr
Klasifikimi i ndriçimit të zonës ‎IP20
Stili Modern
Materiali akrilik
Numri i dritave ‎3
Tensioni 230 volt
Përdorime të veçanta Kuzhina.
Karakteristika të veçanta ‎Dimmable
Ngjyra e hijes E bardhë e ftohtë
Materiali i hijes Hekur, Metal
Ndërprerësi i stilit në distancë
Lloji i instalimit të çelësit Montimi në tavan
Bateritë e përfshira? Nr
Bateritë e nevojshme? Nr
Lloji i llambës LED
Fuqia 70 vat

Përshkrim i produktit

Lluster klasik modern LED, dizajn elegant, pamje elegante, ndriçim i këndshëm, gjithçka ofron një ndjesi të plotë me abazhur akrilik të cilësisë së lartë.
Stili: modern, i thjeshtë.
● Lloji: Dritë varëse
● Materiali: Metal, Akrilik
● Përmasat (cm): Φ40 + 60 + 80 + cm.
● Lloji i llambës: LED
● Dimmable: Po
Konsumi i energjisë (W): 70.
Tensioni (V): 220.
● Rregullimi i rekomanduar i hapësirës: Perfekt për tavolinën e ngrënies dhe dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, studimin, zyrën, hotelin, restorantin, barin etj.
● Klasa e mbrojtjes: IP20
● Klasa e efikasitetit të energjisë: A++.

Main Menu

Lluster Pendant me 3 Rrathë