Lluster Qelqi i Zi 3

54.16

In stock

Ky lluster eshte me ngjyre te zeze, me priza per 3 llamba dhe prize E27. Ka një dizajn vintage që i jep stil dhe karakter hapësirës suaj, duke krijuar në të njëjtën kohë një atmosferë që ndërthur estetikën e së shkuarës me dizajnin modern. Është prej metali, një material i njohur në dritat e varura të tavanit, pasi përveç notës moderne që ofron, është shumë rezistent ndaj kohës. Pastrohet lehtësisht me një leckë.

SKU: 2381 Kategoritë: , , Etikata:

Përshkrim i produktit

SISTEMI I NDRIÇIMIT: 3 X E-27 AMPUL SİSTEMİ
MUND TË INSTALOHET NJË LAMP MAKSIMUM 60 W.
REKOMANDIME E LAMBËS E-27 BULB LED 4-6W
Dalje 3
GJERËSIA: 44 CM
Thellësia: 44 cm
LARTËSIA: MAX: 65 CM —MIN: 25 CM
PËRBËHET NGA KOMPONENTET METALI DHE QELMI
PJESET METALIKE METALI ME BAKK TE NDRISHME MBI NIKEL DHE BJOJE STATIKE E FURRES E ZEZE
PJESË QELMI Mjaltë TRANSPARENT I NDRYSHËM

PERIUDHA GARANCISE:
PRODUKTI KA 2 VJETE GARANCI PER PJESET, BOJEN DHE VESHJE.

Main Menu

Lluster Qelqi i Zi 3