Lluster Rrjet i Rrumbullakët 4

In stock

Përshkrim i produktit

Si dritë varëse e ndritshme në qendër të vëmendjes
Material me cilësi të lartë
• Dizajn i thjeshtë dhe elegant
•I përshtatshëm për skenarë të shumtë
• Rehati dhe mbrojtja e mjedisit

Kategoritë: , , Etikata:

Përshkrim i produktit

Instalimi Tavan
Ngjyra që lëshon E bardhe e ngrohte
Certifikimi CE, RoHS
Poqat perfshihen Jo
Poqi LED
Pesha 1.5 kg
Origjina Kinë
Ngjyra E zezë
Tensioni 220 V

Main Menu

Lluster Rrjet i Rrumbullakët 4