Lluster Sferik i Bardhë 2

27.08

In stock

Lluster me varëse të përhitur 2-copëshe

Mund të përdoret për të ofruar një pamje dekorative dhe elegante për dhomat e ndenjes, dhomat e gjumit, dhomat e pritjes, dhomat e fëmijëve dhe adoleshentëve, kuzhinat, tavolinat e ngrënies, kafenetë dhe restorantet. Është e lyer me një sistem elektrostatik dhe ka një nivel të lartë reflektimi të dritës. Është një llambadar dekorativ dhe modern për shkak të simetrisë së tij. Rekomandohet përdorimi i llambave të kursimit të energjisë. Poqi nuk eshte e perfshire ne cmim Permbajtja e paketes perbehet nga 1 Lluster .Ju mund te shkurtoni lartesine e llambes varese nga tavani sipas deshires tuaj duke hequr unazat metalike Dimensionet e produktit Lartesia: 70 cm Dimensionet e kafazit: 20×20 cm Ngjyra e mbajtëses së llambës: Bakri Diametri i kasës së sipërme: 30 cm

SKU: 3106 Kategoritë: , , Etikata:

Karakteristikat

Fyti E27
Gjerësia 50 cm
Ngjyra e titullit E bardha
Ngjyra e trupit E bardha
Lartësia 70 cm
Zona e Përdorimit Salloni
Drejtimi i Dritës Poshtë
Materiali i kokës Metal
Numri i mbajtësve të llambave 2
Karakteristikat e stilit me litar
llamba Pa përfshirë
Materiali i trupit Metal

Main Menu

Lluster Sferik i Bardhë 2