Lluster treshe

In stock

Përshkrim i produktit

STILI MODERN: Ndriçimi në varëse për Kitchen Island përdor abazhur të zi mat, metal të hapur, katror, ​​plot me dizajn modern dhe shtëpie në fermë. Universaliteti i thjeshtë, elegant dhe absolut e bëjnë këtë ndriçim me varëse gjeometrike të dëshirueshme në çdo shtëpi. E përkryer për ishullin e kuzhinës, dhomën e ndenjes, hollin, korridorin, dhomën e ngrënies dhe dhomën e gjumit.
Pajisjet e dritave të varura janë montuar plotësisht dhe mund ta instaloni shpejt këtë dritë varëse në tavan.
Llamba e varur është e përputhshme me tavanet e pjerrëta, tavanet e pjerrëta për të lejuar pozicione të ndryshme të varjes.

Kategoritë: , , Etikata:

Veqoritë

Baza e llambës: E27
Lloji i llambës: LED, CFL, halogjen ose inkandeshencë
Specifikat e produktit
Stili bashkëkohore
Lloji i fenerit i varur
Materiali Metal/Litarë
Ngjyrë E zezë
Gjerësia: 47 cm
Lartësia: 75 cm
Përdorimi/Aplikimi Shtëpi
Poqi NUK është e përfshirë
Markë Saglam Zuccaciye

 

 

Main Menu