Lluster Xhami 6

81.25

In stock

SKU: 5255 Kategoritë: , , Etikata:

Abazhur Xhami 6

  • SERIA BOTRORE KATURR ROUND I VJETR I VJETR 6 * E27 DUY XHAM NGJYRA E MJELIT
  • Llambadari do të vijë tek ju me lidhje elektrike të bëra dhe të instaluara.
  • Nëse produkti dëmtohet në ngarkesë, përgjegjësia i takon Advantageport.
  • Nëse ka një defekt kur produkti arrin tek ju, ne do t’jua dërgojmë pjesën FALAS.
  • Produktet e blera të Shtunën në mbrëmje dhe të Dielën do të transportohen vetëm të Hënën, pasi nuk ka degë të hapur ngarkese.
  • Qëllimi ynë kryesor Ju lejon të blini me kënaqësi dhe besim të ndërsjellë. Prandaj, para blerjes, na shkruani çdo pyetje që mund të keni në lidhje me produktet tona, dhe ne do t’ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur.

Main Menu

Lluster Xhami 6