Lluster Zambak Kala Kristal i Zi

46.94

In stock

Rreth këtij produkti

  • Trupi i llambës prej hekuri të pjekur në furrë, materiale të zgjedhura, pjekje dhe lustrim në temperaturë të lartë, përpunim me shumë procese, falsifikim i përpiktë, kontroll i rreptë i procesit dhe qëndrueshmëri.
  • Gjatësia e linjës 100cm/39.4in mund të rregullohet sipas nevojave tuaja, mjafton të prisni telat e tepërta dhe të shtrëngoni vidhat.
  • Zëvendësim i thjeshtë dhe i përshtatshëm i llambës, llambë ndërkombëtare E26/E27, e lehtë për t’u instaluar, pezullim kabllor i rregullueshëm, ndriçim uniform, qendër e vëmendjes dhe ndriçim i butë.
  • Dritat varëse janë të përshtatshme për ishujt e kuzhinës/lavamane/banakë/tavolina/restorante/dhoma gjumi/të brendshme/shtëpi fermash/tavane të larta dhe tavane të pjerrëta/bare/restorante/galeri/showrooms/hotele/kafene dhe zyra.
SKU: 7432 Kategoritë: , , Etikata:

Detaje teknike

Marka Saglam Zuccaciye
Ngjyrë transparente
Materiali Hekuri
Lloji i përfundimit Pulido
Karakteristika te tjera E atenueshme
Furnizimi me energji Kabllo elektrike
Lloji i instalimit të ndërprerësit Monopoint

Përshkrim i produktit

Stili: Nordik
Lloji i produktit: Llambë varëse metalike
Materiali:: Metal i zi

Madhësia:
A, 1 dritë, diametri: 15cm, lartësia: 15cm
A, 3 drita, diametri: 15cm, lartësia: 15cm
B, 1 dritë, diametri: 16cm, lartësia: 16cm
B, 3 drita, diametri: 16cm, lartësia: 16cm
Lartësia e fillit të varur: 120 cm (e rregullueshme)
Numri i burimeve të dritës: 1
Lloji i burimit të dritës: E27
Tensioni: 110V-240V
Gama e ndriçimit: 5 ㎡-20 ㎡

Main Menu

Lluster Zambak Kala Kristal i Zi