Lluster me 10 dalje

130.00

In stock

SPECIFIKIMET:

Materiali: Alumin dhe akrilik
Ngjyra e trupit: Ngjyra e artë dhe akrilik i bardhë
Tensioni: 220V-240V
Fuqia maksimale: LED120 W, e bardhë e ngrohtë (3000k)
Poqi: LED e integruar
Dalje 10
Gjerësia: 80 cm
Pezullimi: I rregullueshëm deri në 1.2 metra

SKU: 23-A21-58 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

APLIKIMI:

Kuzhinë, Korridor, Sallon, Dhomë e ndejes dhe hapsira të tjera sipas preferencave tuaja

KUALIFIKIMI DHE GARANCIA:

24 muaj garanci (Termat dhe Kushtet)
Fotografitë janë vetëm indikative.
Të gjitha ndriçimet janë në përputhje me standardin e vendit të prodhimit.

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster me 10 dalje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster me 10 dalje