Ndriçues Muri 10W

15.20

In stock

Rreth këtij artikulli
● 10 WATT Ngjyrë e lehtë e bardhë e ngrohtë .Kjo llambë mund të përdoret si në ambiente të brendshme ashtu edhe të jashtme Kjo llambë është bërë me cilësi të lartë dhe përdoret LED me cilësi të lartë. Asgjë nuk e prish ujin e shiut në këtë llambë, por mund të përkeqësohet duke u mbytur në ujë Nuk kërkohet elektricist i veçantë për të aplikuar këtë pastë, çdo person i zakonshëm mund ta instalojë atë. Kjo llambë duket si një shtëpi, hotel, zyrë, dhomë gjumi, sallë konferencash, sallë mbledhjesh, sallë pritjeje, shkallë, kopsht, pishinë, dera kryesore pamje shumë e bukur dhe pamje e brendshme
● Kjo llambë mund të përdoret si në ambiente të jashtme ashtu edhe të brendshme, ngjyra e zezë e kësaj llambë muri jep një pamje shumë të bukur të brendshme
● Sapo ndizet kjo llambë fantastike, muri i atij vendi fillon të shkëlqejë, sepse në këtë llambë, tre anët e sipërme të poshtme kanë dritë LED me cilësi shumë të mirë, për shkak të së cilës hija e dritës që formohet në muret e shtëpitë. Ajo duket shumë tërheqëse duket sikur në mure po del dritë kristali
● Nuk keni nevojë të instaloni asnjë llambë në këtë llambë, ajo tashmë ka një 1 vat tre SMD LED të sipërme, tre anash të poshtme, ngjyra e dritës së të cilave është e bardhë e verdhë e ngrohtë; Nga kjo, gjatësia e llambës, lartësia dhe trashësia, është si më poshtë (cm) LxWxH 21x04x7.5
● Ngjyrë e lehtë e bardhë e ngrohtë, ac110-265 e izoluar, faktor i lartë fuqie
● Jetë e gjatë Fuqia: 8.0
● Lemen më i gjatë, jetëgjatësia maksimale e dritës 4 vat lart dhe 4 vat poshtë

Kategoria: Etiketat: ,

Detaje teknike
Ngjyrë E Zezë
Materiali Gize
Stil I LAKUAR
Forma e pajisjes së dritës Sconce
Lloji i dhomës ‎Dhomë për fëmijë, kuzhinë, dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, dhomë ngrënie
Dimensionet e produktit ‎21L x 4W x 7.6H Centimetra
Përdorimi i brendshëm
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Lloji i instalimit Flush Mount
Karakteristikë e veçantë e papërshkueshme nga uji
Lloji i burimit të dritës LED
Materiali i hijes gize
Numri i burimeve të dritës ‎10
Tema E BARDHË E NGROHTË E LAKUR
Ngjyrë e lehtë E VERDHË
Forma e lakuar
Komponentët e përfshirë Komplet llambash muri, vidë, LED i integruar
Zbukurim GIZI
Metoda e ndriçimit e rregullueshme
Specifikimi Met ‎CE
Numri i artikujve ‎1
Fuqia ‎10 Watts 3000k

Main Menu

Ndriçues Muri 10W